Hotel Marriott Courtyard Prague Airport

Courtyard by Marriott Prague Airport naleznete v těsné blízkosti pražského mezinárodního letiště Ruzyně, pár kroků od Terminálů 1 a 2. Tento hotel je vhodný jak pro individuální obchodní klientelu, tak pro organizování mezinárodních konferencí.

Pokoje hotelu Courtyard byly vytvořeny s ohledem na potřeby hostů na služební cestě. Jako výsledek zde najdete vysoce kvalitní pokoje, které vám během vašeho pobytu zajistí vysokou produktivitu, dobrou dostupnost a dopravní spojení a zároveň relaxaci. Pokoje mají lůžkoviny Courtyards, vysokorychlostní internet, dobře osvětlený psací stůl s ergonomickým křeslem, TV s plochou 23palcovou obrazovkou s mezinárodními programy, placenými filmovými a hudebními programy, individuálně nastavitelnou klimatizaci, dvojité zamykání s elektronickým bezpečnostním systémem a ještě mnohem více.

Business centrum, posilovna s denním světlem (otevřena zdarma pro hotelové hosty 24 hodin denně). Dále hotel nabízí čistírnu, nepřetržitou úklidovou a bezpečnostní službu a kryté parkoviště.

Adresa: Courtyard by Marriott Prague Airport, Aviatická 1092/8, 161 00 Praha 6, +420 236 077 133-5