VIP salonky a kongresové prostory

Konferenční a kongresové prostory

Na letišti Praha jsou k dispozici moderní kongresové sály s kapacitou až 350 osob, vhodné pro pořádání konferencí, společenských aktivit, školení nebo obchodní jednání. Při objednávce pronájmu kongresového sálu mohou být v ceně tyto služby: kongresové přepážky, VIP parkovací místa v přední části budovy, ubytování uvnitř Terminálu 2 nebo v její blízkosti.

Kongresová hala se nachází v prvním patře v meziprostoru mezi Terminálem 1 a Terminálem 2.

Obchodní prostor Terminálu 1 (tranzitní prostor)

Prostory mohou být použity pro cestující před odletem nebo při tranzitu. K vybavení patří počítačové terminály a občerstvení s velkým výběrem nápojů. Cestující v první třídě a Diners Club International klienti mohou využívat halu zdarma.

Obchodní prostor Terminálu 2 (tranzitní prostor)

Prostory se nacházejí ve třetím patře v blízkosti bloku C, nabízejí příjemné a klidné prostředí, kde můžete najít počítačové terminály a občerstvení s velkým výběrem nápojů. K dispozici jsou také sprchy.

Další informace a rezervace tel. číslo. (+420) 220 116 381

Vip salonky

Držitelé vstupenek první třídy (Business Class), bonusové karty, nepřevoditelné klubové karty, nebo  karet věrnostního programu vydaných leteckými společnostmi mohou využít přednostní odbavení, stejně jako salonky s občerstvením a s přístupem na internet. Salonky se nacházejí na prvním a druhém podlaží Terminálu 1 a na třetím patře Terminálu 2. Tyto prostory jsou vybaveny občerstvením a zpříjemní vám čekání před odletem. Můžete si objednat luxusní, samostatné salonky se souvisejícími službami (zvláštní odjezd a příjezd k odbavení, služby od řádně kvalifikovaného personálu, pronajmout tiskovou místnost, recepci a parkovací místa před VIP prostorem).

Letištní salonky nabízejí klid a pohodu vzdáleného shonu od hlavního terminálu. Najdete zde zdarma nápoje a občerstvení a širokou škálu služeb pro vaše pohodlí včetně TV, internetové připojení atd.

Crystal Lounge

nachází se v Terminálu 1 a nabízí pohodlí pro cestující, internet a služby pro obchodníky.

Salonky Bohemia

jsou umístěny v Terminálu Sever, spolu s konferenční místností a posezením pro 12 osob nabízí i tiskovou místnost pro 35 osob. Salonky a dvě konferenční místnosti se nachází i v jižním terminálu. Jedna konferenční místnost má kapacitu 14 lidí, druhá má místo pro 25 osob.

Harmony Lounge (Terminál 1) bussiness salonek

Tato místnost je běžně otevřena denně od 6:30 do 20:30 hodin. Salonek můžete využít až 3hodiny před plánovaným odletem.

Vybavení salonku: klimatizace, bezbariérový přístup, informace o letu na monitoru, internet, noviny, občerstvení (alkoholické i nealkoholické nápoje), sprchy, telefon, Wi-fi

Telefon: (+420) 220 113 039

Harmony Lounge (Terminal 2) bussiness salonek
Tel. (+420) 220 114 149

Crystal Lounge (Terminál 1) bussiness salonek

Vybavení salonku: Čaj, káva a občerstvení (alkoholické i nealkoholické nápoje) zdarma, noviny a časopisy, internetové připojení a e-mail, informace o letu na monitoru

Telefon: (+420) 220 114 583

Crystal Lounge (Terminal 2) bussiness salonek
Telefon: (+420) 220 114 591

Citibank Lounge (Club Europa) (Terminál 2) VIP salonek

Pro klienty Citibank, kteří jsou držiteli debetních karet CitiCard Gold nabízí letiště Praha odletové hale Terminálu 2 VIP salonek zdarma.

Služby: individuální bezpečnostní kontrolu, 48 hodin parkování zdarma, odbavení příručního zavazadlo přímo v hale (prostřednictvím samoobslužného kiosku).

Bar nabízí návštěvníkům all-inclusive občerstvení, denní tisk, Wi-Fi připojení a TV.

Citibank Lounge je určen pro odlety do destinací v rámci schengenského prostoru. Vstup do salonku je zdarma pro všechny klienty Citigold a jejich hostů, ostatní cestující si mohou objednat službu za poplatek.

Telefon: (+420) 220 115 908, e-mail: vip.citibanklounge@prg.aero

Continental Club VIP salonek

Telefon: (+420) 220 114 490, e-mail: vip.service@prg.aero